راهنمای سفارش ساخت

راهنمای سفارش ساخت

راهنمای سفارش
۱-انتخاب
بعد از پیدا کردن محصول مورد نظر ، شما می بایست ویژگی هایی مانند سایز ، رنگ سنگ ، نوع سنگ ، نوع فلز و … را انتخاب کرده و فرم درخواست سفارش را دقیق تکمیل نمایید.
۲-نهایی کردن سفارش
سفارش شما بر طبق پارامتر های درخواستی بررسی می شود و مدت ساخت،هزینه حدودی سفارش و… مشخص می شود. در صورت تایید شما پیش فاکتور سفارش صادر می شود.
پس از انتخاب کالای مورد نظر و ثبت درخواست ، از طرف پشتیبانی جواهرسازی گت جهت تایید نهایی با شما تماس خواهند گرفت.
۳- نحوه پرادخت هزینه سفارشات
شما می توانید یکی از این دو راه را برای شروع فرآیند سفارش خود انتخاب نمایید:

  • ( صرفا سفارشات طلا/پلاتین ) شما می توانید میزان طلا / پلاتین تخمینی سفارش خود را خریداری کنید . الباقی هزینه های آن را در زمان اتمام سفارش تسویه نمایید. در این روش افزایش یا کاهش قیمت طلا / پلاتین دیگر هیچ تاثیری بر قیمت تمام شده سفارش شما ندارد.
  • شما می توانید ۴۰% از کل هزینه تخمینی سفارش خود را به عنوان بیعانه پرداخت نمایید . الباقی در زمان اتمام سفارش تسویه می شود. در این روش در سفارشات طلا / پلاتین ، قیمت روز طلا / پلاتین محاسبه می شود.

نکته : هزینه اعلام شده از طرف کارشناسان ما بصورت تخمینی و حدودی می باشد. و بستگی به وزن تمام شده سفارش و قیمت طلا / پلاتین روز دارد.
۴-اتمام سفارش
پس از اتمام سفارش، هزینه دقیق آن مشخص شده و شناسنامه مصور آن صادر می گردد.
ویدئو محصول پایانی جهت تایید نهایی برای شما ارسال می گردد.
پس از تسویه الباقی مبلغ سفارش ،کالا ارسال می شود.
 

          ۵-راهنمای ارسال

سفارش های شهر مشهد که تا قبل از ساعت اداری، طی همان روز تحویل داده خواهد شد.
سفارش های شهرستان نیز که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند .، در روز بعد و سفارش هایی که در روزهای پنج شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند ، در اولین روز کاری بعد، ارسال خواهند شد.
 

0

Your Cart