فواید و خواص درمانی یاقوت سرخ + نحوه نگهداری یاقوت سرخ

فواید و خواص درمانی یاقوت سرخ + نحوه نگهداری یاقوت سرخ

در این بخش میخواهیم برای شما فواید و خواص درمانی یاقوت سرخ + نحوه نگهداری یاقوت سرخ را توضیح دهیم پس در ادامه این مطلب با ما باشید

یاقوت سرخ چیست

برای آن دسته افرادی که در تیر ماه متولد شده اند سنگ یاقوت قرمز به عنوان سنگ ماه تولد آنها از هزاران سال پیش درنظر داشت مهمترین معادن که دارای بهترین کیفیت یاقوت قرمز در جهان است در کشور برمه یا میانمار Myanmar میباشد.یاقوتهای قرمز خالص و یا دانه اناری که از معدن mogok برمه استخراج میشود , در دنیای تجارت از ارزش بالایی برخوردار هستند. رنگ قرمز یاقوت با معانی متفاوتی در تاریخ و فرهنگ ها به همراه بوده است. برای مثال در برخی از فرهنگها رنگ قرمز به رنگ قرمز خون جاری در بدن تشبیه شده است که به انسان قدرت زندگی می دهد.

فواید یاقوت سرخ

یاقوت سرخ برای درمان بیماریهای قلبی ومبتلایان به سرطان خون بکار رفته وعامل تصفیه وتنظیم فشار خون است. آویختن سنگ یاقوت برگردن مانع لخته شدن خون دربدن گردیده واز سکته جلوگیری می کند.

یاقوت سرخ در درمان ناتوانیهای جنسی ودرمان ناباروری ودردهای قاعدگی نیز تاثیر دارد وعلاوه برآن به آسان شدن زایمان نیز کمک می نماید

همچنین برای درمان بیماریهای ویروسی موثر است ودارنده این سنگ درچشم مردم باهیبت وشکوه جلوه گر میشود وکسب ودرآمدش رونق خواهد داشت.

خواص یاقوت سرخ

از خواص مهم این یاقوت میتوان به این نکات اشاره نمود

موجود شد اطلاع بده در حال حاضر این محصول موجود نیست لطفا ایمیل خود را ثبت نمایید تا به محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.
ایمیل تعداد We won't share your address with anybody else.
0

سبد خرید